Š.m. spalio 24 d. 4 klasės mokinės K.Volungevičiūtė ir S.Bieliauskaitė dalyvavo Marijampolės regiono mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Mažoji laboratorija“, kur pristatė bandymą „Kaip veikia gesintuvai su anglies dioksido užpildu?”. Eksperimentai - smagi veikla kiekvienam. Jos metu sužadinamas smalsumas, mąstymas, kūrybiškumas.Jų nauda – mokymasis per patirtį. Norėdami suvokti dalyko esmę, vaikai turi veikti patys - išsiaiškinti, atrasti ir pažinti juos supantį pasaulį. Tai jie ir darė šios konferencijos metu. Mokinės ne tik pačios pristatė savo atliktą bandymą ir išvadas, bet stebėjo ir kitų mokinių atliekamus bandymus. Namo grįžo su pačiais geriausiais įspūdžiais ir noru kuo greičiau išbandyti matytus eksperimentus su savo klasės draugais.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė