Rugsėjo 28 d. 6 klasės mokiniams pamokos vyko ne mokyklos klasėse, bet gamtoje, miške, Žuvinto rezervate.

Netradicinės pamokos prasidėjo  Žuvinto rezervate. Čia  mokiniai susipažino kas saugoma rezervate, kas jį įkūrė,  kuo jis unikalus. Muziejuje gidė labai detaliai supažindino su Žuvinto augalija ir gyvūnija,   klausėmės  paukščių balsų. Po to žiūrėjome filmą apie Žuvintą.  Vėliau žiūronų pagalba galėjome  paukščius stebėti bokštelyje, pabūti gražioje rudenėjančioje  gamtoje, pasidairyti po ežero platybes.

Iš Žuvinto nuvykome į Buktos pažintinį taką. Vaikščiodami miško taku, galėjome patyrinėti augalų ardus,  augalų rūšis, susipažinti su visa miško ekosistema. Grįžus iš  šios kelionės mokiniai galėjo įsivertinti savo žinias ir įgūdžius patirtus tyrinėjant natūralią gamtą.

Geografijos mokytoja metodininkė Gražvyda Valaitytė