2017 m. birželio 2 d. mokykloje vyko mokslo metų pabaigos šventė „Mokomės, laimime, tobulėjame“, kurios metu  mokiniai buvo apdovanoti už aukštus pasiekimus moksle, olimpiadose, konkursuose, varžybose. Taip pat stiklinėmis statulėlėmis apdovanoti  geriausi metų mokiniai, o mokinių tėvams įteiktos padėkos.  Šiais mokslo metais geriausių metų mokinių titulus laimėjo 10 klasės mokinė Raminta Jackauskaitė, 9 klasės mokinys Gediminas Kučinskas ir aštuntokė Odeta Kuzmickaitė. Pereinamasis prizas įteiktas geriausiai šiais mokslo metais budėjusiai klasei – dešimtokams.

Renginio metu nuotaikingas eiles mokyklos bendruomenei skyrė dešimtokai, geros kloties jiems linkėjo mokyklos direktorė, auklėtoja.

Linkime gražių ir turiningų vasaros atostogų!

Neformaliojo švietimo organizatorė                                        Neringa Barkevičiūtė