Sveikata  - viena pagrindinių kokybiško gyvenimo sąlygų. Skiepydama sveikos gyvensenos įgūdžius ir siekdama pagerinti vaikų mitybą, mokykla dalyvauja Europos Sąjungos paramos programoje „Vaisių vartojimo skatinimas mokyklose“.Programa skirta visiems I-IV klasių mokiniams. Tikslas – pagerinti moksleivių mitybą, ugdyti vaisių ir daržovių produktų vartojimo įpročius bei mažinti vaikų nutukimo riziką. Programos įgyvendinimas finansuojamas Europos Sąjungos finansinės paramos ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Balandžio 27 d. mūsų mokykloje lankėsi svečiai iš Vilniaus, kuriuos delegavo Lietuvos Žemės ūkio ministerija. Svečiai įtraukė vaikus į aktyvią veiklą, kurios metu visi kartu sportavo, dainavo, piešė, atsakinėjo į klausimus apie vaisius ir daržoves. Mokiniai įtvirtino jau turimas žinias apie sveiką mitybą. Visi dalyviai gavo atminimo dovanėles. Dėkojame už aktyviai, smagiai ir nuotaikingai praleistą laiką kartu.

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė