XI mokinių ir technologijų mokytojų kūrybos paroda

„Jurgelis Meistrelis - 2017“

Marijampolės kultūros centre vyko XI tradicinė tarptautinė technologijų mokytojų ir mokinių kūrybos paroda „Jurgelis Meistrelis - 2017“. Jau kelintus metus jaunųjų kūrėjų parodoje dalyvauja mūsų mokyklos vyr. technologijų mokytojas G. Kazlauskas su savo ugdytiniais. Originalius medžio dirbinius eksponavo 9 klasės moksleivis Gediminas Kučinskas. Parodoje debiutavo ir 4 klasės mokinio Gyčio Grinevičiaus aplikacijos technika dekoruotas darbas „Senelio stuba“ (mokyt. Daiva Kazlauskienė).

Gedimino Kučinsko kūrybiniai darbai „Medinis triratukas“ ir „Keturratis“ atrinkti dalyvauti Sūduvos krašto regioninio turo parodoje „Sidabro vainikėlis - 2017“. Už Sūduvos krašto tradicijų ir amatų puoselėjimą Gediminui Kučinskui ir mokytojams įteiktos padėkos.

4 klasės mokytoja metodininkė Daiva Kazlauskienė