2017 m. kovo 31 d. ir balandžio 3 d.  1-10 klasių mokiniams mokykloje vyko kūrybinės dirbtuvės  „Velykinis kiaušinis“. Renginio organizatorės - dailės ir technologijų mokytoja G. Knyzienė ir ūkvedė S. Razvickienė.

Mokiniai puošė margučius savo atsineštomis priemonėmis, panaudodami įvairius marginimo ir dekoravimo elementus. Įdomu buvo stebėti mokinių meninės kūrybos procesą. Vaikai atskleidė išskirtinius gebėjimus, išmonę, netikėtus sprendimus. Margučiais pasigrožėti galima kasdien – velykaičiai eksponuojami įvairiose mokyklos erdvėse.

Ačiū kūrybinių dirbtuvių organizatorėms ir dalyviams, sukūrusiems džiaugsmingą šventinę nuotaiką.

Neformaliojo švietimo organizatorė                                               Neringa Barkevičiūtė