Pradinukai žengia pirmuosius savarankiškus žingsnius į šiuolaikinį pasaulį, kuriame gausu naujausių sparčiai kintančių technologijų, medžiagų, įrangos, darbo ir kūrybos priemonių, su kuriomis vaikai daugiau ar mažiau susiduria savo gyvenamojoje ir buitinėje aplinkoje. Dailės ir technologijų pamokose siekiama, kad mokiniai išmoktų elementarių technikų ir nuosekliai atliktų paprastus technologinius procesus, naudotųsi darbo priemonėmis ir įrankiais, atsirinktų darbui reikalingas medžiagas.

Technologijų vyr. mokytojas G. Kazlauskas pakvietė 4 klasės mokinius į mokyklos dirbtuves. Čia dailės ir technologijų pamoka vyko kitaip. Mokiniai susipažino su medinėmis konstrukcijomis, jų apdirbimo būdais ir įrankiais. Apžiūrėjo kūrybinius darbus, žaidė, dėliojo medines dėliones. Po to patys iš medinės kaladėlės gamino dėklą gėlėms. Gręžė skylutes, švitrino gaminį.

Mokiniams ši pamoka suteikė naujų atradimų, džiaugsmų, kūrybinių idėjų bei kitų mielų sumanymų. Patrauklus ir aktyvus dailės ir technologijų pažinimo procesas suteikė vaikams begalę emocijų. Technologijų mokytojas, palinkėjęs draugiško bendravimo, naujų idėjų paieškos ir kūrybinių sumanymų, įteikė dovanėles. Iki pasimatymo kitais metais!

4 klasės mokytoja metodininkė D. Kazlauskienė