Ketvirtos klasės mokiniai kartu su mokytoja Daiva Kazlauskiene išbandė rankų miklumą Nacionaliniame Vinco Kudirkos dailyraščio konkurse „Rašom! 2017“. Dailyraščio konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Juk sakoma, kad apie žmogų daug ką pasako jo elgesys, bendravimas, kalba, rašysena…. Mylėti savo gimtąją kalbą, taisyklingai kalbėti ir rašyti, tai dar vienas privalumas, kuris apibūdina žmogų. Moksleiviai stengėsi dailiai perrašyti Vinco Krėvės kūrinio „Antanuko rytas“ ištrauką. Gražiausios ir taisyklingiausios rašysenos darbai išsiųsti į Dailyraščio konkurso finalą Vilniuje. Enrikai, Eurikai, Medūnei, Viktorijai ir mokytojai Daivai už parodytus gražaus rašymo įgūdžius įteiktos padėkos.

Mokyklos informacija