Pirmokėliai mokykloje jau praleido 100 dienų. Šimtą dienų žengė pažinimo link. Tikrai nemažai išmoko, sužinojo, suprato. Šia proga  vasario mėn. 22 d. vyko netradicinės pamokos.

Pirmokai „gelbėjo“ šimtakojį – gamino batus, nes į svečius jis atvyko basas. Parašė 100 kartų  žodį AČIŪ, kuris skirtas mokyklai, mokytojoms, mamytėms, tėveliams. Greitai pavyko suskaičiuoti 100 spyglių ežiukui. Gerą nuotaiką papildė mokinukų mintys apie skaičių „šimtas“:

• 100 gėlių papuoštų mokyklą. Airidas.
  • Jei turėčiau 100 saldainių, pasidalinčiau su visais draugais. Rolandas.
  • Norėčiau turėti 100 traktorių, kad galėčiau visiems padėti dirvas aparti. Augustas.
  • Reikia 100 tankų, 100 karių, 100 karinių pabūklų, kad apgintų mūsų Lietuvą. Rolandas, Airidas, Emilis.
  • Pastatykime 100 namų ir 100 būdų, kuriuose apsigyventų visi benamiai žmonės ir beglobiai šuniukai. Emilis.
  • Jei turėčiau 100 eurų, prisipirkčiau visokių daiktų. Lukas.

Buvo gera ir smagu susieti 100 žodžių, palinkėjimų, saldainių, kad kiekvienas prisimintų savo pirmąjį  šimtadienį mokykloje.

1 klasės mokytoja Nijolė Kupstaitienė